IZDVAJAMO Županija

Potpisani ugovori o sufinanciranju produženog boravka u osnovnim školama

U palači Ranjina potpisani su ugovori o sufinanciranju provedbe produženog boravka u osnovnim školama u školskoj godini 2022./2023. Produženi boravak će se i u predstojećoj školskoj godini organizirati za učenike Područne škole Čilipi pri Osnovnoj školi Cavtat, Osnovne škole Gruda i Osnovne škole Župa Dubrovačka. Od ove godine, projekt će biti realiziran i u Osnovnoj školi Slano u Općini Dubrovačko primorje.

Ugovore su potpisali župan Nikola Dobroslavić, načelnik Općine Konavle Božo Lasić, načelnik Općine Župa dubrovačka Silvio Nardelli, pročelnik Ivo Kola u ime Općine Dubrovačko primorje te ravnatelji škola u kojima će navedeni projekt biti realiziran.

‘S pilot projektom produženog boravka krenuli smo prije osam godina u Osnovnoj školi Župa dubrovačka. Nakon toga, pridružila se i Općina Konavle, a od ove godine produženi boravak bit će omogućen i u Slanome. Zaista smo svjesni važnosti ovog programa i prednosti koje pruža’, istaknuo je župan Nikola Dobroslavić.