IZDVAJAMO Sport

Župske odbojkašice pobijedile gošće iz Kaštel Lukšića u uzbudljivoj utakmici na Mljekari

U subotu se u školskoj sportskoj dvorani odigrala odlična utakmica puna preokreta, dinamike, odličnih smečeva i još boljih blokova. Igralo se drugo kolo Prve B Hrvatske odbojkaške lige. Igračice ŽOK Župa dubrovačka i vrlo dobre gošće OK Kaštel Lukšić priredile su gledateljima puno sportskog uzbuđenja. Još se jednom pokazalo da je odbojka izvanredan i zanimljiv sport.

Domaće igračice pobijedile su prvom setu 25 : 21, da bi u drugom setu gošće uzvratile sa 23 : 25. Treći set je ponovno pošao na stranu gošći nakon velike borbe 27 : 29.  To nije obeshrabrilo  župske odbojkašice. Izvanrednom borbenošću i htjenjem osvojile su četvrti set 25 : 16, da bi nakon drame uzele i peti set sa 15 : 13 .  Ukupno 3 : 2.

Za ŽOK Župa dubrovačka nastupile su: Veronika Šunjić, Ana Burum, Anđela Telesmanić, Mia Kulaš, Mia Mudrinić, Mia Raguž, Josipa Ćorak, Tina Krmek, Petra Batina, Andrea Ivanović i Đeni Paskojević. Trener Nikola Makivić i pomoćna trenerica Katarina Nardelli.