Aktualno IZDVAJAMO

IZABRALI STE Naj-parovi su vlasnice i psi! Pogledajte tko će uživati uz pizzu i palačinke u Pizzeriji UNO

Pizzeria UNO i ŽupaNet organizirali su izbor za naj župski par: pas & vlasnik/ca. Tijekom prošlog tjedna zaprimili smo mnoštvo preslatkih fotografija ponosnih vlasnika sa svojim ljubimcima za koje ste mogli glasovati putem društvenih mreža. Pizzeria Uno nagrađuje prvih pet parova s najviše glasova dvjema pizzama i palačinkama.

Uvjerljivo najviše glasova dobili su Magdalena i njezin psić Lucky, slijede Lorita & Rio, Lana & Teddy te Ana & Teddy, a peto mjesto s jednakim brojem glasova pripalo je Boženi & Lei te Davidu & Benniju. Svih šest dobitnika može preuzeti svoje nagrade tijekom sljedećeg tjedna u Pizzeriji Uno.

  1. Magdalena & Lucky

2. Lorita & Rio

3. Lana & Teddy

4. Ana & Teddy

5. Božena & Lea

6.  David & Benny

Čestitke sretnim dobitnicima