Obavijesti

Načelnik Nardelli uputio čestitku za Božić

Načelnik Općine Župa dubrovačka Silvio Nardelli uputio je čestitku povodom božićnih i novogodišnjih blagdana koju prenosimo u cijelosti.

Poštovani žitelji Župe dubrovačke i svi građani Dubrovačko neretvanske županije,

Neka nam najradosniji kršćanski blagdan Božić u ovom teškom trenutku u kojem smo se našli donese najviše zdravlja, mira, optimizma te osnaži nadu za bolje sutra. Neka vjera, veselje, sreća, blagoslov i zadovoljstvo u malome budu uvijek ukorak s nama! Svatko od nas u ovim teškim vremenima ima veliku odgvornost da zaštiti najranjivije, a to su naši stariji. Svjesni svoje odgovornosti, Božić i nadolazeće blagdane  provedimo u duhu zajedništva, darivanja i mira.

U duhu nade i optimizma želim Vam sretan i blagoslovljen Božić u svoje osobno ime i u ime Općine Župa dubrovačka.

Načelnik

Silvio Nardelli