IZDVAJAMO Sport

MLADE NADE VK “GUSAR” NA KORČULI Foto

Na bazenu Gojko Arneri na Korčuli mlade nade VK Gusar su u sklopu priprema za prvenstvo Hrvatske odigrale dvije pripremne utakmice. Protivnicki klub KPK je u subotnjem susretu uvjerljivo slavio protiv uspavanog Gusara. Vaterpoliste Gusara od uvjerljivog poraza nisu spasile nevjerojatne obrane vratara Gabrijela Džamarije kao ni dobro izdanje beka Mateja Marića. Sidrun Luka Butrica priuštio je niz sjajnih golova. Na današnjoj drugoj utakmici VK Gusar se korčulanima predstavio u puno boljem svjetlu te pljeska podrške s tribina za obje ekipe nije nedostajalo. Sjajni trojac Gusara uz jos par igrača otežao je pobjedu favoriziranom domaćinu. Na drugoj utakmici je VK Gusar bio definitivno moralni pobjednik. Nadamo se da će epidemiološka situacija mladim nadama VK Gusar dopustiti ostvarenje svih planiraih susreta s ostalim dalmatinskim klubovima. Vaterpolistima VK Gusar (Butrica, Džamarija, Grkeš, Humek, Jakobušić, Jazvin, Klaić, Marić, Marković, Matičević, Perović, Popović, Srijemsi, Šimic, Tošić) te treneru Vidu Bogdanu želimo puno sreće te da otplivaju u bezbroj sjajnih pobjeda.