IZDVAJAMO Sport

DERBI NA TARANTELI Župa skinula Croatiu s vrha FOTO

Derbi četvrtog kola 1.ŽNL odigrao se danas na Taranteli pred brojnom publikom. Župa dubrovačka ugostila je Croatiu iz Gabrila koji su do danas bili vodeći na ljestvici, bez primljenog pogotka. Protivničku mrežu u 39.minuti zatresao je Velimir Kajba, kapetan Župe, golom iz jedanaesterca. Unatoč brojnim prilikama s obje strane, utakmica je završila 1:0, a vodeću poziciju na ljestvici preuzeo je Slaven. Nakon četiri odigrana kola Župa dubrovačka zauzela je peto mjesto u ukupnom poretku, a tablicu s jednakim brojem bodova predvodi konavoski trojac: Slaven, Croatia i Konavljanin. Sljedeće nedjelje Župa gostuje kod Sokola u Dubravci.

 

ŽUPA DUBROVAČKA – CROATIA 1:0 (1:0)

Kajba 39′

 

ŽUPA DUBROVAČKA: Faris Sarić, Toni Soldić (od 73.min Stjepan Rezo), Dominik Žarak, Stanko Cvitković, Zvonimir Čikato, Velimir Kajba (od 87.min Orsat Kljajić), Viktor Lekaj, Stanislav Vasilj, Nemanja Mijodanić, Luka Papić (od 53.min Mato Šimunović), Bruno Pralas (od 63.min Ivan Šutalo).