IZDVAJAMO

Članice Zajednice žena “Katarina Zrinska” obilježile 20.obljetnicu

Članice Zajednice žena “Katarina Zrinska” Dubrovačko-neretvanske županije prisustvovale su u Zagrebu obilježavanju 20. obljetnice Zajednice žena “Katarina Zrinska“. Svečanu sjednicu otvorila je i sve nazočne pozdravila nacionalna predsjednica Zajednice žena „Katarina Zrinska“ Nada Murganić, a potom se članicama obratio i hrvatski premijer Andrej Plenković.

Sve okupljene članice pozdravila je predsjednica RH Kolinda Grabar-Kitarović koja je istaknula važnost i ulogu žene u politici.

Ovim putem županijska predsjednica Zajednice žena “Katarina Zrinska” Marina Sambrailo u svoje osobno ime i u ime svih članica Zajednice žena “Katarina Zrinska ” DNŽ zahvaljuje na potpori i razumijevanju predsjedniku ŽO HDZ-a i saborskom zastupniku gospodinu Branku Bačiću poručuju članice Zajednice.