IZDVAJAMO Sport

NK ŽUPA DUBROVAČKA Uzrasti U12 i U8 jesenski prvaci Županijske nogometne lige

Mlađi pioniri (U12) i prednatjecatelji (U8) Nogometnog kluba Župa dubrovačka završili su jesenski dio natjecanja u Županijskoj nogometnoj ligi na uvjeljivom prvom mjestu. U oba uzrasta mladi nogometaši postigli su izvanredne rezultate i ostali neporaženi u prvom dijelu sezone. Mlađi kadeti u šest odigranih i isto toliko dobivenih utakmica postigli su impresivnih 49 pogodaka, a najmlađi nogometaši 74 pogotka u 11 odigranih utakmica. Izvrsni rezultati župskih nogometaša samo su još jedna potvrda dobrog rada u omladinskom pogonu NK Župa dubrovačka. Napomenimo još kako čak dvije generacije nogometaša uzrasnih kategorija U14 i U16 ove godine premijerno nastupaju u 2.HNL sa središtem u Splitu.

 

ŽNL – DNŽ

U-12 MLAĐI KADETI (07./08. godište)