IZDVAJAMO Sport

Divlja liga: Glavni turnir u Platu

Jučer je u Platu održano prvo kolo glavnog turnira Divlje lige skupina C i D. Domaćin Lukovica u utakmici protiv Ville Šeherezade dobro se držao do zadnje četvrtine u kojoj su primili čak 6 golova, te je utakmica završila 8:2. Inače, ovo je bilo zadnje domaćinstvo Lukovici za ovu godinu. Sljedeće kolo za skupinu D u kojoj su Lukovica i Fun H2O igra se 10. kolovoza u Orašcu.

Narančasti su gotovo rutinski upisali još jednu pobjedu; Crvene stijene Orašac – FUN H2O Mlini 1:7.

Glavni turnir

1. kolo, skupina ‘D’

Villa Šeherezada – Lukovica 8:2

Sudac: Vlaho Ljubić
VILLA ŠEHEREZADA: Toni Rozić, Nikola Bogdanović (1), Tomi Tepšić, Toni Vukojević, Toni Škurla, Ante Vidović (1), Ruben Legaz (1), Ado Ćustović (1), Bruno Kontić (1), Đivo Lukačević, Orsat Milić (3).
LUKOVICA: Marko Miloslavić, Nikola Matičević, Štefi Katić, Željko Račić, Đivo Pulitika, Nikša Mišić, Hrvoje Marojica, Petar Klaić, Jozo Nardelli, Nikša Kukrika, Drago Bego, Zlatan Avdić (2), Stipe Vladić, Žarko Matičević.
Četvrtine: 0:0, 0:0, 2:2, 6:0

Crvene stijene Orašac – FUN H2O Mlini 1:7

Sudac: Vlaho Ljubić
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić, Pero Gvozdenica, Vlaho Jemin (1), Matej Vuličević, Lukša Kirola, Mislav Gašpar, Davor Rakiđija, Jakov Buratović, Maroje Popović, Toni Peraić, Miho Zelen, Željko Bjelobaba.
FUN H2O MLINI: Đivo Zec, Maro Martić (2), Ivo Vlašić, Nikola Grbić (1), Maro Kuzman (1), Maroje Mišić, Amer Čamo, Antonio Sentić, Maro Dabelić, Mato Miloslavić (1), Lino Glavočić, Mario Sambrailo, Baldo Tomas, Vedran Kuzman (2).
Četvrtine: 0:1, 0:3, 0:1, 1:2.

POREDAK: 1. Villa Šeherezada 3 boda (8:2), 2. FUN H2O Mlini 3 boda (7:1), 3. Lukovica bez boda (2:8), 4. Crvene stijene Orašac bez boda (1:7)

 

Skupina C

Kokoti – Lozica 11:2,

PVG Gruški muo – Soderini Orašac 5:4

 

Raspored 10.08.2019., subota

Glavni turnir, 2. kolo, skupine ‘C’ i ‘D’

Orašac

16.15 sati, skupina ‘D’: Crvene stijene Orašac – Lukovica
17.05 sati, skupina ‘C’: PVG Gruški muo – Lozica
17.55 sati, skupina ‘D’: Vila Šeherezade – FUN H2O Mlini
18.35 sati, skupina ‘C’: Kokoti – Soderini Orašac