IZDVAJAMO Sport

ZAVRŠEN PRIJELAZNI ROK Pregled svih promjena u boćarskim klubovima

Boćarskom savezu Dubrovačko-neretvanske županije registrirano je ukupno 36 klubova i 540 igrača.

Donosimo pregled svih odlazaka i dolazaka igrača za sezonu 2019./20.

 

  • Metković: došli – Đorđe Grbić (Umčani), Stijepo Batinić (dvojno), Marko Batinić (dvojno), otišli: Luka Gašpar (dvojno) – (Zrinjevac), Ante Jakić (Prud), Ivica Krstičević (Slivno), Bruno Jurica (Omladinac);
  • Komolac: došli – Niko Sukno (Slaven), Vlaho Monković (Slaven), Srećko Pendo (Komolac Ombla), Damir Knego (Uskoplje), Simo Soko, otišli – Marko Luković, Tripo Luković;
  • Župa Dubrovačka – HE: došli – Mato Kesovija (HE Dubrovnik), Tonći Bulat (HE Dubrovnik), Alen Franić (HE Dubrovnik), Nikola Mikulić (HE Dubrovnik), Nino Čović (HE Dubrovnik), Mario Gašpar (Umčani), Miho Bupić (HE Dubrovnik), otišli: Damir Ilić (Hajduk), Matko Pendo (Hajduk), Velinko Taslak (Prud), Pero Fiorović (Sokol), Božo Urlović (Sokol), Zdravko Bošković (Sokol), Pero Vlahutin (Bosanka), Vjeko Haićman (Postranje);
  • Hajduk: došli – Matko Pendo (Župa Dubrovačka), Damir Ilić (Župa Dubrovačka), Branko Ćubela (Gorčina), Vlaho Čikato (Bistrina), Frano Petković (Palma – Crna Gora), Gracija Stjepčević (Palma – Crna Gora), otišli: Pavo Matković (Torcida Osojnik), Mato Vezilić (Ljuta).
  • Umčani: došli – nitko, otišli – Mario Gašpar (Župa Dubrovačka), Đorđe Grbić (Metković);
  • Hidroelektrana Dubrovnik: došli – Ante Barišić, Josip Matuško, Nikola Bogoje, David Mihajlović, Mato Marlais, otišli: Mato Kesovija (Župa Dubrovačka – HE), Alen Franić (Župa Dubrovačka – HE), Tonći Bulat (Župa Dubrovačka HE) Nino Čović (Župa Dubrovačka – HE), Nikola Mikulić (Župa Dubrovačka – HE), Miho Bupić (Župa Dubrovačka – HE), Drago Marić (Imotski), Paulino Hendić (Sokol), Đuro Šabadin (Postranje), Željko Vladimir (Gornja Vrućica);
  • Ploče: došli – Matko Gabrić (Gradac), otišli: Luka Gašpar (Zrinjevac);
  • Slivno: došli – Ivica Krstičević (Metković), otišli – nitko;
  • Komolac Ombla: došli – Đani Dugandžić (SUM Mokošica), Petar Bazdan, otišli – Srećko Pendo (Komolac Ombla);
  • ŠBK Rijeka: došli – Dalibor Lahalo (Sveta Ana), Ivica Konjuh (Petka), Maro Zec, otišli – nitko;
  • Hvidra Gromača: došli – Stijepo Čikato (Bistrina), Ante Čikato (Bistrina), Lari Delo (Bistrina), Mihael Matković (Bistrina), otišli – nitko;
  • Postranje: došli – Đuro Šabadin (HE Dubrovnik), Antonio Vojvodić (Donji Brgat), Vjeko Haićman (Župa Dubrovačka), otišli: Antonio Šabadin (Ante Starčević);
  • Gornja Vrućica: došli – Željko Vladimir (HE Dubrovnik), otišli – Nikša Jović (Faraon), Stjepan Vučković;
  • Donji Brgat: došli – nitko, otišli – Antonio Vojvodić (Postranje), Tomislav Marušić (SUM Mokošica);
  • Omladinac: došli – Bruno Jurica (Metković), Danijel Jurica ( Dračevo – BIH), Pero Miladin (Zrinski) otišli: nitko;
  • Slaven: došli – nitko, otišli – Niko Sukno (Komolac), Vlaho Monković (Komolac), Jozo Maslać (Pridvorje);
  • Torcida Osojnik: došli – Pavo Matković (Hajduk), Damir Milošević (Orašac), otišli: nitko;
  • Prud: došli – Ante Jakić (Metković), Velinko Taslak (Župa Dubrovačka), Vedran Volarević (BIH), otišli: nitko;
  • Montovjerna: došli – nitko, otišli: Nikola Babić;
  • Brgat: došli: nitko, otišli – Maro Asanović (SUM Mokošica);
  • Petka: došli – Baldo Kovačević (Orašac), Luka Birimiša; otišli – Ivica Konjuh (ŠBK Rijeka), Ante Gracin;
  • Strijelac: došli: nitko, otišli: nitko;
  • Bosanka: došli – Pero Vlahutin (Župa Dubrovačka), Pavle Damjanović, otišli – nitko;
  • SUM Mokošica: došli – Tomislav Marušić (Donji Brgat), Maro Asanović (Brgat), otišli: Đani Dugandžić (Komolac Ombla);
  • Zrinski: došli – Mato Uroš, otišli – Ivan Šarić (Sokol), Pero Miladin (Omladinac);
  • Bistrina: došli – nitko, otišli: Vlaho Čikato (Hajduk), Stijepo Čikato (Hvidra Gromača), Ante Čikato (Hvidra Gromača), Lari Delo (Hvidra Gromača), Mihael Matković (Hvidra Gromača);
  • Uskoplje: došli – Vlaho Lučić), otišli – Damir Knego (Komolac);
  • Pridvorje: došli: Jozo Maslać (Slaven), otišli: nitko;
  • Sokol: došli: Pero Fiorović (Župa Dubrovačka), Božo Urlović (Župa Dubrovačka), Zdravko Bošković (Župa Dubrovačka), Ivan Šarić (Zrinski), Paulino Hendić (HE Dubrovnik), otišli: nitko;
  • Ljuta: došli: Mato Vezilić (Hajduk), otišli: nitko;
  • Orašac: došli: Tonći Butirić, Jozo Vicelja, otišli: Damir Milošević (Torcida Osojnik).
  • Sveta Ana: došli: nitko, otišli: Dalibor Lahalo (ŠBK Rijeka);
  • Brijesta: došli: Đuro Rozić (Ponikve), otišli: nitko;
  • Ponikve: došli: – nitko, otišli: Đuro Rozić (Brijesta);
  • Putniković: došli: nitko, otišli: nitko;
  • Faraon: Nikša Jović (Gornja Vrućica), Ivan Katić, otišli:
  • Duba Stonska: došli: nitko, otišli: nitko.