IZDVAJAMO Sport

BOĆANJE Održan turnir parova ‘Bosanka 2019’

Odigran je i treći ovogodišnji tradicionalni ljetni turnir parova. Na turniru koji je odigran na boćarskim terenima na Bosanci nastupila su 32 para. Pobjednici turnira postali su Drago Kriste, Mato Batinić i Stijepo Batinić. Oni su u finalu pobjedili Luka Keleza, Tonćija Klaića i Nikšu Kalinića. Treće mjesto pripalo je ekipi u sastavu Jako Đurković, Josip Čupić i Ivo Trković koju je vodio Božo Mihaica, dok su četvrti bili Mario Bajo, Srećko Bajo i Pero Nadramija. Najboljim igračem turnira proglašen je Drago Kriste koji je nagrađen prigodnim peharom. Najbolji parovi nagrađeni su medaljama, peharima i novčanim nagradama. Turnir je odlično organiziran, a sudac turnira bio je Niko Jeljenić.

Rezultati završnog dana:

polufinala:

M.Bajo, P. Nadramija (S. Bajo) – L. Kelez, T. Klaić  7:10

M.Batinić, D.Kriste – J.Đurković, J. Čupić  12:7

finale:

M.Batinić, D.Kriste – L. Kelez, T.Klaić (N. Kalinić)  13:10

 

3.mjesto
2.mjesto
1.mjesto

 

L.H.