IZDVAJAMO Sport

Divlja liga u Platu FOTO

Jučer je održano treće kolo kvalifikacija Divlje lige u Platu. Domaćin Lukovica je ipak izgubio od ekipe Kamen mali, iako s dvije dosadašnje pobjede prolaze na glavni turnir. Fun H2O je upisao treću pobjedu te te će igrati u skupini ‘D’ glavnog turnira u kojoj su već Vila Šeherezada i Crvene stijene Orašac, a u koju će još upast jedan od ekipa: Uvalica, Sustjepan mali muo ili Lukovica.

Rezultati  31.07.2019.

3. kolo kvalifikacija Plat

Sovrnja Doli – Pasjača Popovići 3:10

Lukovica – Kamen mali 6:15
Sudac: Leo Bogdanović
LUKOVICA: Marko Miloslavić, Nikola Matičević (1), Štefi Katić, Željko Račić (1), Nikša Mišić (1), Hrvoje Marojica (1), Petar Klaić (1), Jozo Nardelli (1), Nikša Kukrika, Zlatan Avdić, Nikola Grkeš, Žarko Matičević.
KAMEN MALI: Lukša Lasić, Kristian Mehmeti, Mihael Vojnić (5), Vlaho Rajčević stariji (3), Boris Maškarić, Nikša Guljelmović, Dinko Guljelmović (2), Nikša Vragolov (1), Pero Banac (1), Vlaho Rajčević junior (1), Goran Jerković, Pero Nikšić, Teo Đurković.
Četvrtine: 0:2, 0:5, 1:3, 5:5.

Lozica – FUN H2O Mlini 4:11
PLAT Sudac: Leo Bogdanović
LOZICA: Ivan Džakula, Mirko Nižić, Nikša Crnčević, Đivo Buconić (3), Paolo Miljanović, Nikola Mozara, Danijel Jokić, Niko Gleđ, Vlatko Pavlović, Toni Glavor, Cvijeto Baule, Mihael Vidojević (1), Srđan Jovančević, Lorenzo Capurso.
FUN H2O MLINI: Mario Sambrailo, Maro Martić (2), Mihael Crnčević, Nikola Grbić (1), Maro Kuzman (1), Maroje Mišić, Amer Čamo, Antonio Sentić (2), Maro Dabelić, Mato Miloslavić (3), Lino Glavočić, Stjepan Desin (1), Baldo Tomas, Vedran Kuzman (1). Voditelj: Nikša Masar, pomoćnik: Mario Vlašić.
Četvrtine: 0:3, 2:2, 1:5, 1:1.