IZDVAJAMO Sport

FINALE MALONOGOMETNOG TURNIRA “ČIBAČA 2023” Spektar pobjednik nakon penala!

Još je jedan turnir iza nas. Ne samo da je ovogodišnji turnir bilo rekordan po broju ekipa nego je bio i najneizvjesniji do sada. Svjedočili smo jednom malonogometnom spetaklu sa brojnim golovima, napetim utakmicama i ludom završnicom. U nastavku donosimo rezime finalnog dana:
– Utakmica za treće mjesto
Westfalen La Luna – Hortus (9:3)
H. Cvjetkovic 2, Đ. Peskura 5, V. Capurso, M. Marinovic / K. Prkut 2, M. Grgurevic

– Finale

Spektar – Antika (2:2) 6:5p

Z. Primic, G. Duvancic / M. Đuras 2

Nagrade za najbolje pojedince su otišle u ruke:

Najbolji golman: Alen Turuk ( Spektar )
Najbolji strijelac: Đino Peškura ( Westfalen La Luna )
Najbolji igrač: Gordan Duvančić ( Spektar )
Konačni poredak turnira Čibača 2023:
🥇Spektar
🥈Antika
🥉Westfalen La Luna

-Hvala svim ekipama i igračima na sudjelovanju, sponzorima, brojnim gledateljima i posjetiteljima turnira te najviše hvala ekipi koja je organizirala ovaj turnir, koji su izdvojili svoje slobodno vrijeme kako bi se turnir organizirao a prije svega bio na visokom nivou. Bez VAS ovo ništa ne bi bilo moguće. Vidimo se dogodine u još boljem i nadamo se brojnijem izdanju. Još jednom čestitamo svim pobjedničkim ekipama te najboljim pojedincima – poručili su organizatori turnira.