IZDVAJAMO Sport

NOGOMET Župa dubrovačka županijski prvak prednatjecatelja U8

Jučer se u Pločama na igralištu Jadranovo odigrala završnica kategorije prednatjecatelja (U8). Na završnici su nastupile po dvije prvoplasirane ekipe iz grupa Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle (ŠN DU Talent i Župa dubrovačka) i Dolina Neretve (Jadran LP i Neretva).

POLUFINALE

ŠN DU Talent – Neretva 1:1 (7:6 – penali)
Jadran LP – Župa dubrovačka 1:5

Utakmica za 3. mjesto:

Jadran LP – Neretva 0:4

FINALE

ŠN DU Talent – Župa dubrovačka 1:2

Konačni poredak:
1. Župa dubrovačka 
2. ŠN DU Talent
3. Neretva
4. Jadran LP

Pehare i medalje ekipama je podjelo gosp. Miho Arbulić, povjerenik za natjecanje mlađih kategorija. Čestitamo svim ekipama na plasmanu na završnicu te Župi dubrovačkoj na osvojenom naslovu pobjednika!