IZDVAJAMO Sport

VATERPOLO 1.B LIGA Gusar visokom pobjedom od 17 razlike otvorio drugi dio prvenstva

Gusar je drugi dio prvenstva otvorio visokom pobjedom od čak 17 razlike te time vrlo vjerojatno osigurao 6. mjesto na prvenstvu.
Iako Gusar nije nastupio u punom sastavu (samo 11 igrača), treba biti realan i reći da je i ekipa Zagreba došla bez nekoliko svojih prvotimaca, što donekle opravdava tako visok rezultat, premda je igra bila i više nego dobra s obzirom da većina igrača nije trenirala zadnja 2 tjedna.
Jure Jarak postigao je 6 pogodaka, Pavlić 5, Vidosavljević 4, Jurić i Špetić po 3, Raguž 2, a po jedan pogodak postigli su Šopar i Banić. Treba pohvaliti i Petra Grbića na golu. Sljedeće kolo Gusar će u Gružu dočekati ekipu Siscie.

Prvenstvo Hrvatske – 1B liga, završnica 6.-10.mjesto (Dubrovnik, 22.4.2023.)
Gusar – Zagreb 25:8 (7:2, 6:2, 5:0, 7:4)

VK GUSAR: Petar Grbić, Ivan Jurić (3), Toni Sambrailo, Jure Jarak (6), Maroje Vidosavljević-Vučić (4), Maro Banić (1), Ivan Špetić (3), Dorian Raguž (2), Mario Šopar (1), Ivio Bilić, Vlaho Pavlić (5). Trener: Andrej Drobac.