IZDVAJAMO Sport

NOGOMET 1.ŽNL Župa dubrovačka uzela sva tri boda na Taranteli

U 20. kolu 1. ŽNL nogometaši Župe dubrovačke pobijedili su Žrnovo na terenu u Čibači rezultatom 2:0. Pogotke su postigli Karlo Buhač u 54. i Marko Grgurević u 72. minuti.

-Tijekom cijele sezone odluka je bila obratiti pozornost na naše mlade igrače, tako da je i na jučerašnjoj utakmici u zapisniku bilo čak 12 naših momaka, što juniora, što izlaznih juniora te naših mladih igrača poteklih iz našeg omladinskog pogona. Prkut, Soldić, Perajica (izlazni junior), Ničetić, Grgurević, Capurso (izlazni junior), Sambrailo, Miletić Dri, Jovanović (izlazni junior), Galjuf (junior), Nikolić ( junior), Banić (junior). Utakmica se odigrala i bez ozlijeđenog Žarka te Kajbe i Lekaja- stoji u objavi na facebook stranici NK Župa dubrovačka.

Dva kola prije kraja sezone Župa dubrovačka se nalazi na sedmom mjestu prvenstvene tablice. Sljedeće nedjelje Župa putuje u goste Konavljaninu, a posljednju ovosezonsku utakmicu odigrat će na Taranteli protiv Sokola.