IZDVAJAMO Sport

Damir Milošević županijski prvak u disciplini bližanje i izbijanje u krug, Stjepan Stojić na drugom mjestu, Nikola Beusan treći

Na boćalištu u Donjem Brgatu odigrana je treća završnica prvenstva Županije u ovoj godini, u disciplini bližanje i izbijanje u krug. Nakon odigravanja kvalifikacijskih natjecanja u grupama Neretva/Pelješac, Dubrovnik, Župa Dubrovačka i Konavle, plasman u završnicu osiguralo je 8 najboljih u ovoj disciplini: Stjepan Stojić (Sokol), Damir Milošević (Torcida Osojnik), Miho Bokarica (Slaven), Nikola Beusan (Rijeka), Mile Boras (Prud), te Periša Regjo (Postranje), Antonio Kraljević (Ploče) i Dragan Dominiković (Slivno) koji zbog spriječenosti nisu nastupili na završnici (korona i ostalo). Prvak Županije za 2021. godinu postao je Damir Milošević član BK Torcida Osojnik, drugo mjesto osvojio je Stjepan Stojić član BK Sokol, 3. mjesto pripalo je Nikoli Beusan članu BK Rijeke, dok je 4. mjesto osvojio Mile Boras iz BK Prud.

Rezultati i plasmani završnice prvenstva Županije:

četvrtfinalne:

Nikola Beusan – Antonio Kraljević  20:0(bb)

Mile Boras – Miho Bokarica  12:11

Damir Milošević – Dragan Dominiković  20:0 (bb)

Stjepan Stojić – Periša Regjo  20:0(bb)

polufinale:

Nikola Beusan – Stjepan Stojić  12:14

Mile Boras – Damir Milošević  12:15

za 3. mjesto:

Mile Boras – Nikola Beusan  13:14

finale:

Stjepan Stojić – Damir Milošević  12:15

 

Poredak:

  1. Damir Milošević (Torcida Osojnik)
  2. Stjepan Stojić (Sokol)
  3. Nikola Beusan (Rijeka)
  4. Mile Boras (Prud)
  5. Miho Bokarica (Slaven)