IZDVAJAMO Uncategorized

Povodom blagdana sv. Florijana i Svjetskog dana vatrogasaca načelnik Općine Župa dubrovačka Silvio Nardelli uputio je čestitku župskim vatrogascima.

Povodom blagdana sv. Florijana i Svjetskog dana vatrogasaca načelnik Općine Župa dubrovačka Silvio Nardelli uputio je čestitku župskim vatrogascima.

„Svim članovima Dobrovoljnog vatrogasnog društva Župa dubrovačka čestitam Sv. Florijana, nebeskog zaštitnika svih vatrogasaca.

Koristim priliku zahvaliti se župskim vatrogascima na savjesnom radu u svim redovnim vatrogasnim aktivnostima kao i  nesebičnom angažmanu naših vatrogasaca u  izvanrednim situacijama na terenu kao što su elementarne nepogode, ispomoć komunalnom društvu,  pomoć potrebitim mještanima čime su kao i uvijek dosad pokazali profesionalnost i humanost.„