IZDVAJAMO Sport

Župa na Lapadu pobijedila Croatiju i prošla u finale kupa

Danas na Lapadu odigrana je kup utakmica između NK Župe dubrovačke i NK Croatia Gabrili. Prvo poluvrijeme završava neriješeno. Pri početku drugog poluvremena, točnije u 47. minuti, Vasilj zabija za vodstvo Župe. Do kraja utakmice nizale su se šanse s obje dvije strane, ali rezultat se nije mijenjao. NK Župa dubrovačka plasirala se u finale kupa Nogometnog centra Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle gdje će igrati protiv Sokola koji je pobijedio GOŠK Dubrovnik 1919. nakon boljeg izvođenja jedanesteraca.

NK ŽUPA DUBROVAČKA- NK CROATIA GABRILI          1:0 (0:0)

47′  Stanislav Vasilj

Župa dubrovačka: Faris Sarić, Stanko Cvitković, Lovro Miletić Dri (od 36. Stjepan Rezo), Viktor Lekaj, Stanislav Vasilj, Toni Soldić,  Gabrijel Zubac, Velimir Kajba (od 89. Nikica Primorac), Kristijan Prkut, Mateo Pergjoni (od 90. Orsat Kljajić), Dominik Žarak. Trener Josip Papić