IZDVAJAMO Odgoj i obrazovanje

Edukacija „Uspješno mentoriranje u pristupu usmjerenom na dijete“ u Dječjem vrtiću Župa dubrovačka

U utorak 30. ožujka u Dječjem vrtiću Župa dubrovačkaodržan je supervizijski sastanak edukacije „Uspješno mentoriranje u pristupu usmjerenom na dijete“ preko platforme Zoom.

Polaznice edukacije u prethodnim modulima edukacije odslušale su teme: kvaliteta rada u odgojnim skupinama, unaprjeđenje kvalitete mentoriranjem, mentorski ciklus, osobine efikasnih mentora, komunikacijske vještine koje koristi mentor i druge. Na supervizijskom sastanku pripremile su razgovor mentor-odgojiteljica te su ih komentirale zajedno s voditeljicama edukacije – pedagoginjama Helenom Burić i Mirjanom Bakotić iz Pučkog otvorenog učilišta Korak po korak.

Navedena edukacija financirana je sredstvima Europske unije dobivenim iz projekta „Unaprjeđenje usluga u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja dječjeg vrtića općine Župa dubrovačka“ UP.02.2.2.08.0072, iz Europskog socijalnog fonda.