IZDVAJAMO Obavijesti

Prijava potreba za korištenje školske sportske dvorane

U prilogu je obrazac putem kojega  molimo sve zainteresirane da prijave svoje potrebe za korištenjem školske sportske dvorane u sklopu Osnovne škola Župa dubrovačka.

S obzirom na pandemiju korona virusa i potrebne epidemiološke mjere, korištenje dvorane će se odobravati korisnicima koji u datom trenutku mogu koristiti istu prema uputama i uvjetima koje propisuje Hrvatski zavod za javno zdravsto (HZJZ).

Sukladno navedenim uvjetima, u školskim sportskim dvoranama se nažalost još uvijek ne može organizirati trening na kojem bi zajedno trenirali učenici iz različitih razrednih odjela ili učenici zajedno s drugim osobama. Bez obzira na to molimo voditelje klubova/sportskih skola da svakako prijave svoje potrebe kako bi mogli cjelovito pripremiti plan korištenja te ga aktivirati sukladno mjerama i uvjetima koje budu na snazi.

 

Uvjeti korištenja školskih sportskih dvorana od strane vanjskih korisnika (18/09/2020)

obrazac_potreba_koristenja_skolske_sportske_dvorane