IZDVAJAMO Sport

TURNIR ŽUPSKIH MJESTA Tko je prošao u nokaut fazu?

Završena je grupna faza Turnira Župskih mjesta. Slijedi nokaut faza natjecanja, izravno u četvrtfinale idu prvoplasirani po skupinama: Brgat, Brašina, Gornja Čibača i Čelopeci, dok se drugoplasirani i trećeplasirani za svoje mjesto u četvrtfinalu moraju izboriti sljedeće nedjelje. Ovogodišnji turnir završen je za Mljekaru, Mišići/Zona i Bjelice.

Utakmice osmine finala: Postranje – Srebreno, Pod Petrača – Krstac/Trgovište, Mini Čibača – Soline/Plat, Fix Čibača – Popolica.

GRUPA A

Poredak: 1. Brgat 7 bodova(11:3); 2. Postranje 7(11:3); 3. Krstac/Trgovište 3(6:10); 4. Mljekara 0(2:14)

Postranje : Krstac/Trgovište 4:1 1:0 Periša Regjo; 1:1 Dario Bjelopera; 2:1 Ivan Kelez; 3:1 Stijepo Sambrailo; 4:1 Ivan Kelez

POSTRANJE:

Ivan Kelez, Vicko Miloslavić, Stijepo Sambrailo,Maroje Miloslavić, Maro Sambrailo, Stijepo Miloslavić, Miho Galjuf, Pero Kelez, Periša Regjo, Filip Kurbelašvili,Maro Martinović

VODITELJ:
Đivo Miloslavić

KRSTAC/ TRGOVIŠTE: Zdravko Gadžić,Franjo Gadžić, Belmondo Gagro, Josip Duper, Dario Bjelopera, Nikola Drašković,Vedran Sučić, Antonio Pandak(žk), Hrvoje Stojić, Nemanja Niodanić, Vicko Grkeš, Nikola Grkeš, Joško Sentić

Mljekara : Brgat 0:5 0:1 Domagoj Žeravica; 0:2 Matej Perović; 0:3 Ivan Knego; 0:4 Niko Ničetić; 0:5 Marin Barović

MLJEKARA: Ivan Dubelj, Mateo Dubelj, Marin Ivušić, Petar Prce, Maroje Miloslavić, Mirel Strazičić, Antonio Lučić, Ante-Baldo Bender, Lovre Bagur, Ivan Grbavac

VODITELJ:
Danijel Nikolić Švabo

BRGAT:

Domagoj Žeravica,Vicenco Kraljić,Petar Kraljić,Luka Kraljić,Marin Barović, Niko Ničetić, Luka Bevanda,Ivan Knego,Matej Perović,Jakov Kristović,Ivan Kristović

VODITELJ : Antonio Vojvodić

GRUPA B

Poredak: 1. Brašina 7 bodova(8:5); 2. Mini Čibača 4(6:5); 3. Popolica 4(6:4); 4. Mišići/Zona 1(5:11)

Mišići/Zona : Popolica 1:5 0-1 Ivan Matić ; 0-2 Toni Paskojević ; 1-2 Antonio Raič; 1-3 Ivan Matić; 1-4 Ivan Matić; 1-5 Ivan Matić

MIŠIĆI/ZONA: Niko Zrilić, Nikša Mišić,Robert Bender, Jasmin Salihović(žk), Zvonimir Burić, Antonio Raič, Marijo Puljić , Vicko Puljić, Ivan Puljić , Robert Ćorak , Ivan Raič

VODITELJ:
Ivan Raič

POPOLICA: Dario Marlais, Toni Benić, Toni Perić(žk), Toni Paskojević, Ivan Matić, Mladen Bogoje,Ivan Sutić(ck), Maro Martić,

VODITELJI:
Niko Benić / Mišo Martić

Mini Čibača : Brašina 2:3 1-0 Božo Gustin; 1-1 Leo Pušić; 1-2 Petar Šilježar; 2-2 Gabriel Curić; 2-3 Mateo Delić

MINI ČIBAČA: Davor Prce, Ante Burum(žk), Božo Gustin, Gabriel Curić, Ivan Tomić, Romano Jarak, Mislav Pavlović, Marko Grgurević(ck),Mario Prce, Josip Raguž.

VODITELJ EKIPE: Tomislav Papac

BRAŠINA: Josip Jurjević,Ante Džamarija, Božo Džamarija,Šime Matković,Ivan Matković, Leo Pušić,Miljenko Meštrović,Petar Šilježar, Mateo Delić, Nikša Fiorenini , Lukša Plenković, Zvonimir Oberan,Karlo Marlais

VODITELJ:
Danijel Butigan

GRUPA C

Poredak: 1. Gornja Čibača 6 bodova(11:0); 2. Pod Petrača 3(5:10); 3. Srebreno 0(2:8)

Pod Petrača : Srebreno 5:2 1:0 Ajdin Omerović; 2:0 Ajdin Omerović; 2:1 Dominik Žarak; 3:1 Mario Klis; 3:2 Dominik Žarak; 4:2 Nermin Omerović; 5:2 Lovro Miletić

POD PETRAČA: Lovro Miletić , Lovro Bašić, Nermin Omerović , Ajdin Omerović, Kenan Omerović,Nikša Kulaš,Ante Kulaš,Marino Matijaš,Roko Ledinić,Maro Ledinić,Mario Klis,Edmond Pecolaj

VODITELJ/PREDSTAVNIK:
Igor Matijaš / Vide Ćorak

SREBRENO: Juraj Joković, Dominik Žarak, Dejan Ćosović, Aleksa Ćosović, Damir Obšivač, Luka Jurković ,Vedran Grbavac, Antun Palunčić Kristijan Jukić, Dante Vukić, Maro Turčinović

VODITELJ:
Sandro Joković

 

GRUPA D

Poredak: 1. Čelopeci 5(7:3); 2. Fix Čibača 4(3:4); 3. Soline/Plat 4 boda(4:4); 4. Bjelice 3(4:7);

Fix Čibača : Soline/Plat 2:1 0-1 Ivo Katić; 1-1 Stijepo Jarak; 1-2 Kristijan Prkut

FIX ČIBAČA:

Marko Kriste,Vidan Vidić, Kristijan Prkut(ck), Ante Džamarija(žk), Ivo Raguž, Marijo Raguž, Stijepo Jarak, Krešo Prkačin, Tomislav Lakić, Matej Radić(žk), Marin Kuna,

VODITELJ
Josip Vidić

SOLINE/PLAT: Ile Katić, Tomi Kuzmić,Jozo Nardelli, Ivo Katić,Nikola Lasić,Vlaho Lasić, Antonio Sentić(ck),Željko Račić,Vlaho Kvestić,Ivan Gumbas,Ivan Anđelinić(žk),Pero Saulan(žk) ,Toni Muhoberac

VODITELJ:
Nikša Arbanasin

Čelopeci : Bjelice 5:1 1:0 Pero Grbić; 2:0 Jure Tolić; 3:0 Luka Curić; 3:1 Domagoj Prkut; 4:1 Pero Grbić; 5:1 Luka Curić

ČELOPECI: Damir Zovko, Pero Grbić, Milan Mikulić, Kristijan Rašica, Luka Curić , Jak Kojaković, Davor Mišić, Matej Papac, Josip Kasalo, Boško Curić, Jure Tolić, Matko Haičman, Vjeko Haičman, Antonio Varga, Michel Curić

VODITELJ:
Božo Zec

BJELICE: Domagoj Prkut, Lukša Noković, Vlaho Previšić, Ivica Vlašić, Vlaho Lučić, Ivica Lučić, Mateo Franić(žk), Antonio Milić, Nikša Prkut, Vlaho Kesovija, Mateo Kesovija, Mato Brajković, Ivan Ćorić

VODITELJ:

Mario Raguž

RASPORED ZAVRŠNICE

Osmina finala:(nedjelja 16.02.)

Postranje : Srebreno
Pod Petrača : Krstac/Trgovište
Mini Čibača : Soline/Plat
Fix Čibača : Popolica

 

Četvrtfinale:
1. Brgat : Fix Čibača – Popolica
2. Gornja Čibača : Mini Čibača – Soline/Plat
3. Brašina : Pod Petrača – Krstac/Trgovište
4. Čelopeci : Postranje – Srebreno

 

Polufinale:
Pobjednici utakmica 1 i 2, 3 i 4