IZDVAJAMO Sport

Boćanje: Slavlje juniora Dubrovačko-neretvanske županije

Najmlađi boćari Dubrovačko-neretvanske županije u 4. kolu Hrvatske juniorske lige napravili su pravi podvig pobjedivši odličnu ekipu boćarskog centra Sinj. Gosti iz Sinja na utakmici koja se igrala u boćarskoj dvorani u Metkoviću imali su vodstvo rezultatom 8:2, a do kraja utakmice su bile ostale za odigrati još 4 discipline, gdje su naši mladići trebali dobiti sve 4 da bi na kraju pobjedili i osvojili nova 3 boda. I to se na kraju upravo i dogodilo, a opet se drama odvijala u pojedincu gdje je mladi Pelješčanin Dario Dujmović po tko zna koji put napravio čudan preokret, gubio je 6:3, i onda u posljednje 3 ruke radi seriju 10:0 u pontima u svoju korist i dobiva na kraju rezultatom 13:6. Ovom pobjedom najmlađi boćari Dubrovačko-neretvanske županije i dalje drže 1. mjesto na tablici sa sve 4 pobjede.

U sljedećem kolu juniorske Hrvatske boćarske lige, Dubrovačko-neretvanska županija gostuje u Splitu protiv domaćina Splitsko-dalmatinske županije.

Rezultati 4. kola: :

BK OTOK – ŠKŽ  0:18

ZŽ – SDŽ  12:6

DNŽ – BC SINJ  10:8

Poredak: 1. DNŽ 12 bodova, 2. ŠKŽ  9, 3. ZŽ 6, 4. BC SINJ 6, 5. SDŽ 3, 6. BK OTOK 0 bodova.

Raspored 5. kola igra se 19.01.2020. u 13,00 sati:

BC SINJ – BK OTOK

SDŽ – DNŽ

SKŽ – ZŽ