IZDVAJAMO Sport

HRVATSKA JUNIORSKA BOĆARSKA LIGA – SKUPINA JUG Odličan start najmlađih boćara

S natjecanjem je krenula Hrvatska juniorska boćarska liga, koja se igra u skupinama sjever i jug, a na kraju prvenstva će po 4 najbolje ekipe iz obje skupine igrati završnicu za prvaka Hrvatske. Najmlađi boćari Dubrovačko-neretvanske županije odlično su krenuli u prvenstvu pobjedom nad ekipom Šibensko-kninske županije. U boćarskoj dvorani u Metkoviću za Dubrovačko-neretvansku županiju igrali su: Stijepo Batinić (Hvidra Gromača), Dario Dujmović (Gornja Vrućica), Marko Batinić (Hvidra Gromača), Gracija Stjepčević (Hajduk), Vjeko Haićman (Postranje), Karmelo Vučković (Slivno), Marko Gašpar (Ploče), Marko Mikelj (Hvidra Gromača) i Matej Vukanović (Ploče) sa voditeljima Markica Dodig i Luko Hendić.

Rezultati 1. kola:

Zadarska županija – BK Otok  11:5

Dubrovačko-neretvanske županija – Šibensko-kninska županija  12:6

Boćarski centar Sinj – Splitsko-dalmatinska županija  10:8

Trenutni poredak: 1. Dubrovačko-neretvanska županija 3 boda, 2. Zadarska županija 3, 3. BC Sinj 3, 4. Splitsko-dalmatinska županija 0, 5. BK Otok 0, 6. Šibensko-kninska županija 0 bodova.

Raspored 2. kola igra se 08.12.2019. u 13,00 sati:

BK Otok – Spitsko-dalmatinska županija

Šibensko-kninska županija – BC Sinj

Zadarska županija – Dubrovačko-neretvanska županija (12,00)