IZDVAJAMO Sport

Dalmatinska liga: Pobjeda i poraz na Taranteli

Danas su na Taranteli odigrane dvije utakmice Dalmatinske lige u kategorijama U-14 (pioniri) i U-16 (kadeti) protiv HNK Trogir 1912. Pioniri Župe uvjerljivo su pobijedili goste s 3:0, dok su kadeti izgubili 1:3.

U14-NK Župa dubrovačka – HNK Trogir 3:0

(Gustin,Brajko,Vukas)

Župa dubrovačka U-14 Pioniri: Ivo Guljelmović, Frano Vučur (od 59. Roko Ledinić), Mateo Družić (od 40. Ivano Vukas), Lovre Bagur, Maro Ledinić, Valentin Bajko, Božo Gustin, Filip Gverović (od 59. Luka Miletić-Dri), Ivano Brković, Karlo Vučičević, Gordan Vukšić (od 54. Luka Rašica)

 

U16-NK Župa dubrovačka-HNK Trogir 1:3

(Omerović)

Župa dubrovačka  U-16 Kadeti: Lovro Bašić, Kenan Omerović, Zlatko Tokić, Luka Ivanković, Marin Brković (od 56. Toni Lonac), Ante Nikolić, Nikola Đuho (od 61. Borna Brčić), Petar Kuzman (od 50. Đani Protić), Miho Galjuf, Ivan Pleština, Joško Jandrijević