IZDVAJAMO Obavijesti

Javni poziv Udrugama za predlaganje programa javnih potreba u školstvu, socijalnoj skrbi, skrbi o stradalnicima Domovinskog rata, zdravstvenoj zaštiti i skrbi o djeci i mladima

Općina Župa dubrovačka objavila je Javni poziv Udrugama za predlaganje Programa javnih potreba u školstvu, socijalnoj skrbi, skrbi o stradalnicima Domovinskog rata, zdravstvenoj zaštiti i skrbi o djeci i mladima za 2020. godinu.

Prijava na Javni poziv može se podnijeti najkasnije do 11. studenoga 2019. u Odsjek za društvene djelatnosti  Općine Župa dubrovačka osobno ili putem pošte na adresu: OPĆINA ŽUPA DUBROVAČKA, Jedinstveni upravni odjel, Vukovarska 48, 20207 Mlini s naznakom: PRIJEDLOG PROGRAMA JAVNIH POTREBA U ŠKOLSTVU, SOCIJALNOJ SKRBI, SKRBI O STRADALNICIMA DOMOVINSKOG RATA, ZDRAVSTVENOJ ZAŠTITI I SKRBI O DJECI I MLADIMA ZA 2020.g.

U privitku javni poziv i obrazac prijave.

poziv 2020

obrazac 2020. god