IZDVAJAMO Sport

AK Župa dubrovačka klupski prvaci Hrvatske!

Na 20.Nagradi Dubrovnika Memorijalu ‘Željko Đuratović’ i zadnjoj utrci sezone Auto klub Župa dubrovačka potrvdio je bodovnu prednost u ukupnom poretku ispred Dubrovnik racinga i po prvi put osvojio naslov klupskog prvaka Hrvatske!

Marijo Barović je po prvi put državni prvak na brdu, a već tri puta je osvajao naslov u disciplini krug, po jednom autoslalom i kronometar.

Mario Jurišić osvojio je naslov prvaka u grupi E. Za Župu su na stazi Komolac – Brgat vozili i Denis Nišević (prvi u klasi E1 17), Deni Kmetović (prvi u E1 11), Ivan Jaranović (drugi u klasi E1 15), Ivan Petrušić (treći u klasi N 1), Antonio Kešerec  i  Ante Kriste.

 

Pogledajte kratki video sa staze Komolac – Brgat s izlijetanjem koje je na sreću prošlo bez težih posljedica..