IZDVAJAMO Sport

1.ŽNL: Župa odigrala neriješeno u gostima

Jučer su nogometaši Župe dubrovačke gostovali u Vela Luci kod ŠD Smokvica. Prvo poluvrijeme završava bez golova dok u drugom poluvremenu, točnije  u 56. min, Mato Šimunović dobiva crveni karton (prekršaj zadnjeg igrača u gol poziciji) i tako Župa ostaje s desetoricom. Ipak, s igračem manje Župa dubrovačka dolazi do vodstva u 65. min pogotkom Ivana Kalauza, a domaćin u 88. min postiže pogodak za izjednačenje.

SMOKVICA – ŽUPA DUBROVAČKA   1 : 1   (0:0)

NK Župa dubrovačka: Faris Sarić, David Gabrić, Mario Bartulović, Toni Soldić, Mato Šimunović, Zvonimir Čikato (0d 63′ Dominik Žarak), Viktor Lekaj (od 69′ Dario Penić), Velimir Kajba (od 90+’ Ivan Dabo), Ivo Jovanović (od 53′ Kristijan Prkut), Nemanja Mijodanić, Ivan Kalauz

 

 

Naslovna fotografija: Fb NK Župa dubrovačka, Velimir Kajba