Aktualno IZDVAJAMO

Lovački savez Dubrovačko-neretvanske županije treći na državnom prvenstvu u lovnom streljaštvu

Nakon dva dana natjecanja završeno je jubilarno 25. državno prvenstvo Hrvatskog lovačkog saveza u lovnom streljaštvu. U tri discipline lovnog streljaštva okušala se 20 ekipa lovačkih saveza županija i Lovačkog saveza Grada Zagreba. Natjecanje koje već sada tradicionalno ulazi u samu završnicu s neizvjesnošću i nekoliko pogodaka razlike koji dijeli prvaka od drugog mjesta proteklo je u izvrsnom ozračju.U ekipnoj konkurenciji najbolji rezultat ostvario je Lovački savez Virovitičko-podravske županije s rekordnih 469 pogodaka. Drugo mjesto osvojio je Lovački savez Varaždinske županije s 460 pogodaka, a treće mjesto Lovački savez Dubrovačko-neretvanske županije s 457 pogodaka.

Za LS Dubrovačko-neretvanske županije nastupili su Stipe Šabić, Alen Franić, Marko Radiš, Mihovil Mataga, Ivo Miloslavić i Đuro Šabadin.

hls.com.hr