IZDVAJAMO Sport

BOĆANJE Startala ŽL skupina Župa dubrovačka-Konavle; krenulo i natjecanje u kupu

III:HBL Dubrovnik-Neretva

U ovom kolu gosti su samo uspjeli uzeti 1 bod i to Gornja Vrućica na gostovanju kod Slivna. Rijeka, Slaven, Prud i Torcida Osojnik bili su uvjerljivi domaćini i osvojili po 3 boda.

Rezultati 2. kola:

Rijeka – Hvidra Gromača  18:6

Slaven – Umčani  15:9

Slivno – Gornja Vrućica  12:12

Prud – Ploče  20:4

Torcida Osojnik – Omladinac 15:9

Poredak: 1. Prud 6 bodova, 2. Slaven 6, 3. Rijeka 4, 4. Torcida Osojnik 4, 5. Omladinac 3, 6. Umčani 3, 7. Slivno 1, 8. Gornja Vrućica 1, 9. Hvidra Gromača 0, 10. Ploče 0 bodova.

Raspored 3. kola igra se 15.09.2019. u 16,00 sati:

Omladinac – Rijeka

Prud – Torcida Osojnik

Gornja Vrućica – Ploče

Umčani – Slivno

Hvidra Gromača – Slaven

ŽUPANIJSKA LIGA – SKUPINA DUBROVNIK

U 1. kolu, Montovjerna je iznenadila Strijelca sa mladim snagama, Bosanka je slavila u Orašcu, Komolac Ombla je pobjedila u susjedskom derbiju, dok je Hidroelektrana uvjerljivo nadigrala Petku.

Rasporedi 1. kola:

Komolac Ombla – Mokošica  12:6

Hidroelektrana DU – Petka  17:1

Strijelac – Montovjerna  6:12

Orašac – Bosanka  8:10

Poredak: 1. Hidroelektrana DU 3 boda, 2. Montovjerna 3, 3. Komolac Ombla 3, 4. Bosanka 3, 5. Orašac 0, 6. Mokošica 0, 7. Strijelac 0, 8. Petka 0 bodova.

Raspored 2. kola igra se 15.09.2019.:

Mokošica – Bosanka

Montovjerna – Orašac

Petka – Strijelac

Komolac Ombla – Hidroelektrana DU

ŽUPANIJSKA LIGA – SKUPINA ŽUPA DUBROVAČKA-KONAVLE

Brgat i Ljuta su startali sa pobjedama na domaćem terenu, dok su u Dubravci Sokol i Donji Brgat podjelili bodove.

Sokol – Donji Brgat  9:9

Brgat – Pridvorje  11:7

Ljuta – Uskoplje  16:2

Zrinski – slobodan

Poredak: 1. Ljuta 3 boda, 2. Brgat 3, 3. Sokol 1, 4. Donji Brgat 1, Pridvorje 0, 6. Uskoplje 0, 7. Zrinski 0 bodova.

Raspored 2. kola igra se 15.09.2019.:

Pridvorje – Ljuta

Donji Brgat – Brgat

Zrinski – Sokol

Uskoplje – slobodno

 

KUP

Počela su i natjecanja u Kupu. Odigrane su utakmice 1. kola gdje nije bilo nekih velikih iznenađenja.

Rezultati 1. kola Kupa:

Umčani – Slivno  4:5

Ploče – Prud  9:0

Brijesta – Gornja Vrućica  4:5

Ponikve – Duba Stonska  2:7

Faraon – Sveta Ana  5:4

Donji Brgat – Rijeka  2:7

Ljuta – Pridvorje  4:5

Uskoplje – Slaven  odgođeno

Sokol – Zrinski 5:4

Petka – Komolac Ombla  0:9

Hidroelektrana DU – Bosanka  6:3

Mokošica – Orašac  4:5

Hvidra Gromača – Torcida Osojnik  4:5

Strijelac – Montovjerna  9:0