IZDVAJAMO Sport

Mario Bajo, Niko Sukno i Miho Trković pobjednici Turnira parova ‘Rašica 2019’

Odigran je i drugi ovogodišnji tradicionalni ljetni turnir parova. Na turniru koji je odigran na boćalištu u Rašici „Rašica 2019.“ Nastupila su 32 para. Pobjednici turnira postali su Mario Bajo, Niko Sukno i Miho Trković. Oni su u finalu pobjedili Andra Miljevića, Srećka Baja i Pera Nadramiju. Treće mjesto pripalo je Anti Čikatu i Peru Medu, dok su četvrti bili Jako Đurković i Josip Čupić. Najbolji su nagrađeni peharima, medaljama i novčanim nagradama. Najboljim igračem turnira proglašen je Jako Đurković koji je nagrađen prigodnim peharom.

Rezultati završnog dana:

polufinala:

S.Bajo, A. Miljević – J.Đurković, J,Čupić  13:2

M.Bajo, N.Sukno – A.Čikato, P.Medo  13:1

finale:

M.Bajo, N.Sukno – A.Miljević, S.Bajo  11:8