IZDVAJAMO Sport

ŽOK Župa dubrovačka druge na odbojkaškom turniru na Mljekari

U sklopu programa obilježavanja Dana Općine i dana oslobođenja Župe dubrovačke u subotu se održao u školskoj sportskoj dvorani OŠ Župa dubrovačka prigodni odbojkaški turnir za mlađe kadetkinje.
Sudjelovale su ekipe OK Split, OK Dubrovnik, OK Nova Mokošica i domaćina ŽOK Župa dubrovačka. U polufinalnim utakmicama ŽOK Župa dubrovačka pobijedio je OK Nova Mokošica rezultatom 2:0, a OK Split OK Dubrovnik također 2:0.
U utakmici za treće mjesto OK Dubrovnik pobijedio je OK Nova Mokošica 2:0, a u finalu OK Split bio je bolji od domaćina ŽOK Župa dubrovačka 2:0.
Predsjednik ŽOK Župa dubrovačka Miran Miloslavić uručio je ekipama pehare i medalje, a u prigodnom govoru osvrnuo se na Dan Općine Župa dubrovačka, zahvalio se svim odbojkašicama, trenericama i trenerima svih ekipa na sudjelovanju i izrazio želju da se ponovno nađu i slijedeće godine.