Branitelji IZDVAJAMO

Teo Andrić ponovno izabran za predsjednika

Večeras je u restoranu Koruna u Malom Stonu održana izborna Skupština Zajednice branitelja Hdz-a “Gojko Šušak” Dubrovačko – neretvanske županije.

Na Skupštini je izabrano rukovodstvo zajednice i to:
Predsjednik: Teo Andrić.
Članovi Županiskog odbora: Gordan Špero, Ivica Antunovič, Mario Šetka, Mate Dragobratović, Ivan Čotić, Hrvoje Vučković, Mato Handabaka, Vlaho Ivaniš, Nikša Lujo, Vedran Antunica, Matko Jasprica, Bruno Koludrović, Kuzma Tomašić, Darko Mirošević, Petar Didović, Anto Bezek, Miroslav Roso, Ivica Živković, Nedjeljko Galov, Branko Žuvela i Andrija Blitvić.
Izbornoj skupštini nazočili su predstavnik predsjednika vlade RH Andrije Plenkovića g.Branko Bačić, Župan Dubrovačko-neretvanski Nikola Dobroslavić, predsjednik Zajednice branitelja HDZ-a “Gojko Šušak” general Miljenko Filipović, tajnik Zajednice Kruno Cavrić,  predsjednica Zajednice žena HDZ-a “Katarina Zrinska” Marina Sambrailo, predsjednik Zajednice osnivača HDZ-a DNŽ Joško Damić, predsjednik Zajednice obrtnika i gospodarstvenika Hdz-a DNŽ Zlatko Antunica te mnogobrojni članovi zajednice.
Nakon izborne skupštine Županijski odbor održao je sjednicu na kojoj su izabrana tijela i to: dopredsjednici Ivica Antunović i Danko Mirošević, rizničar Vlaho Ivaniš i tajnik Nikša Sentić.