IZDVAJAMO Sport

Talent kup 2019: rezultati drugog dana i današnji raspored utakmica

TALENT KUP 2019 – REZULTATI I TABLICE  DRUGOG DANA 

Glavni teren

– 2006 GODIŠTE

A

NK Župa dubrovačka – NK Orebić 1:0
NK Hajduk Vela Luka – NK Orebić 0:0
Fair Play Ohrid – NK Orebić 2:1

1.NK Župa dubrovačka 3 300 7:2 9
2.Fair Play Ohrid 3 201 7:5 6
3.NK Orebić 3 012 1:3 1
4.NK Hajduk Vela Luka 3 012 3:8 1

B

NK Župa dubrovačka B – NKNA Libertas 0:3
NA Konavle – NA Libertas 0:2
ŠN Božo Broketa – NKNA Libertas 0:6

1.NK NA Libertas 3 300 11:0 9
2.NA Konavle 3 201 5:4 6
3.NK Župa dubrovačka B 3 012 1:6 1
4.ŠN Božo Broketa 3 012 1:8 1

– 2007 GODIŠTE

A

NK Župa dubrovačka – NK GOŠK Dubrovnik 1:0

1.NK Župa dubrovačka 2 110 1:0 4
2.QS Priština 2 020 0:0 2
3.NK GOŠK Dubrovnik 2 011 0:1 1

B

NA Konavle – NKNA Libertas 0:0
NKNA Libertas – Fair Play Ohrid 2:1

1.NKNA Libertas 3 210 4:1 7
2.NA Konavle 3 120 2:1 5
3.NK Župa dubrovačka B 3 111 1:2 4
4.Fair Play Ohrid 3 003 2:5 0

– 2008 GODIŠTE

A

NK Sloga Ljubuški – NK Orebić 0:0
NK Orebić – QS Priština – 0:2
NK Sloga Ljubuški – QS Priština 0:2
NK Župa dubrovačka – NK Sloga Ljubuški 3:1
NK Župa dubrovačka – NK Orebić 2:2

1.NK Župa dubrovačka 3 210 7:3 7
2.QS Priština 3 201 4:2 6
3.NK Orebić 3 022 2:4 1
4.NK Sloga Ljubuški 3 012 1:5 1

B

NK Župa dubrovačka B – NKNA Libertas 0:2
NK GOŠK Dubrovnik – Fair Play Ohrid 2:0
NK Župa dubrovačka B – NK GOŠK Dubrovnik 0:3
NK Župa dubrovačka B – NA Konavle 1:7
NA Konavle – NKNA Libertas 2:1
NKNA Libertas – Fair Play Ohrid 0:0

1.NA Konavle 4 310 12:3 10
2.NK GOŠK Dubrovnik 4 310 11:2 10
3.NKNA Libertas 4 112 4:7 4
4.Fair Play Ohrid 4 112 1:4 4
5.NK Župa dubrovačka B 4 004 0

– 2009 GODIŠTE

A

NK Župa dubrovačka – NK Orebić 3:0
NK Župa dubrovačka – NK Sloga Ljubuški 5:0
QS Priština – NK Sloga Ljubuški – 5:0
QS Priština – NK Orebić 0:3
NK Sloga Ljubuški – NK Orebić 3:0
NK Sloga Ljubuški – NKNA Libertas 0:3
NK Orebić – NKNA Libertas 0:3

1.NKNA Libertas 4 310 12:1 10
2.QS Priština 4 310 11:2 10
3.NK Župa dubrovačka 4 202 9:7 6
4.NK Sloga Ljubuški 4 103 3:13 3
5.NK Orebić 4 004 0:12 0

B

NK Župa dubrovačka B – NA Konavle 3:0
Fair Play Ohrid – NK GOŠK Dubrovnik 0:1
NK Župa dubrovačka B – NK GOŠK Dubrovnik 0:8
Fair Play Ohrid – NA Konavle 3:0
NK Župa dubrovačka B – ŠN Orašac 2:1
AS Međugorje – NK GOŠK Dubrovnik 1:1
AS Međugorje – ŠN Orašac 12:0

1.AS Međugorje 5 410 25:2 13
2.NK GOŠK Dubrovnik 5 410 21:1 13
3.Fair Play Ohrid 5 302 10:4 9
4.NK Župa dubrovačka B 5 203 5:18 6
5.ŠN Orašac 5 203 4:25 3
6.NA Konavle 5 005 0:15 0

Umjetna trava

– 2010 GODIŠTE

A

NK Župa dubrovačka A – NA Konavle C 0:0
NK Župa dubrovačka – NK Adriatik 1:0
DU Talent B – NA Konavle C 1:0
DU Talent B – NK Adriatik 3:0
NK Župa dubrovačka C – NK Adriatik 1:3

1.NK Župa dubrovačka 4 310 10:0 10
2.DU Talent B 4 301 12:2 9
3.NK Adriatik 4 202 5:5 6
4.NA Konavle C 4 112 6:3 4
5.NK Župa dubrovačka C 4 004 1:24 0

B

NK Župa dubrovačka B – NA Konavle B 0:0
NK Župa dubrovačka B – NKNA Libertas 1:3
DU Talent A – NA Konavle B 2:0
NA Konavle – NKNA Libertas 0:3

1.DU Talent A 3 300 13:2 9
2.NKNA Libertas 3 300 9:2 9
3.NA Konavle B 4 112 3:6 4
4.NK Župa dubrovačka B 4 022 5:10 2
5.NA Konavle A 4 013 3:13 1

– 2011 GODIŠTE

A

NK Župa dubrovačka – DU Talent B 3:0
NK Župa dubrovačka – NK Orebić 3:3
DU Talent B – NK Orebić 4:2
ŠN Cavtat – NK Orebić 2:3
NK Orebić – ŠN Božo Broketa 2:1

1.NK Župa dubrovačka 4 211 12:7 7
2.NK Orebić 4 211 10:11 7
3.DU Talent B 4 202 5:6 6
4.ŠN Božo Broketa 3 102 4:5 3
4.ŠN Cavtat 3 102 4:7 3

B

NK Župa dubrovačka B – Fair Play Ohrid 2:2
NK Župa dubrovačka B – NKNA Libertas 0:1
DU Talent A – NK Adriatik 0:3
NKNA Libertas – NK Adriatik 0:4
Fair Play Ohrid – DU Talent A 1:5

1.NK Adriatik 4 400 19:0 12
2.ŠN DU Talent A 4 301 17:4 9
3.NKNA Libertas 4 112 3:13 4
4.Fair Play Ohrid 4 022 3:13 2
5.NK Župa dubrovačka B 4 013 1


RASPORED – NEDJELJA 5. svibnja

08:30
Umjetna trava 2011 godište ŠN Cavtat – ŠN Božo Broketa

09:10
Umjetna trava 2010 godište ŠN DU Talent A – NKNA Libertas

POLUFINALA

-2006 GODIŠTE

10:30
Teren A NK Župa dubrovačka – NA Konavle
Teren B NKNA Libertas – Fair Play Ohrid

-2007 GODIŠTE

12:30
Teren A NK Župa dubrovačka – NA Konavle
Teren B NKNA Libertas – QS Priština

-2008 GODIŠTE

11:10
Teren A NK Župa dubrovačka – NK Gošk Dubrovnik
Teren B NA Konavle – QS Priština

-2009 GODIŠTE

11:50 h
Teren A NKNA Libertas – NK Gošk Dubrovnik
Teren B AS Međugorje – QS Priština

-2010 GODIŠTE

10:30
Umjetna trava NK Župa dubrovačka – 2B

11:10
Umjetna trava 1B – DU Talent B

-2011 GODIŠTE

11:50
Umjetna trava   NK Župa dubrovačka – ŠN DU Talent A

12:30
Umjetna trava NK Adriatik – NK Orebić
-2006 GODIŠTE

13:50 ZA TREĆE MJESTO (B)
15:10 FINALE (A)

-2007 GODIŠTE

13:50 ZA TREĆE MJESTO (A)
15:10 FINALE (B)

-2008 GODIŠTE

13:10 ZA TREĆE MJESTO (A)
14:30 FINALE (A)

-2009 GODIŠTE

13:10 ZA TREĆE MJESTO (B)
14:30 FINALE (B)

-2010 GODIŠTE

13:10 ZA TREĆE MJESTO (umj.trava)
15:10 FINALE (umj.trava)

-2011 GODIŠTE

13:50 ZA TREĆE MJESTO (umj.trava)
14:30 FINALE (umj.trava)