IZDVAJAMO Sport

TALENT CUP Finale / Foto

Završio je još jedan međunarodni nogometni dječji turnir Talent cup. Na Taranteli je od 3.-5.svibnja nastupilo rekordnih 56 ekipa. Mladi nogometaši NK Župe dubrovačke ostvarili su odlične rezultate; 1. mjesto (godište 2008.), dva treća mjesta (godišta 2007. i 2011.) te dva četvrta mjesta (godišta 2006. i 2010.) Pojedinačne nagrade pripale su Mihaelu Raužu, Cristianu Vareli i Matiji Ruščiću. Čestitke svima na odličnoj organizaciji i još boljim rezultatima!

POBJEDNICI TALENT CUP 2019.

2006. NKNA Libertas

2007. NA Konavle

2008. NK Župa dubrovačka

2009. GOŠK Dubrovnik

2010. NKNA Libertas

2011. NK Adriatik

 

Rezultati

-2006 GODIŠTE

13:50 h ZA TREĆE MJESTO (B)     NK Župa dubrovačka – Fair Play Ohrid     0:2

15:10 h FINALE (A)     NA Konavle – NKNA Libertas     1:1(1:3)p 

 

Najbolji golman:Dario Perić(Libertas)

Najbolji  strijelac:Frano Vlašić(Libertas)

Najbolji igrač: Kristijan Sentić (Libertas)

 

-2007 GODIŠTE

 

13:50 h ZA TREĆE MJESTO (A)     NK Župa dubrovačka – NKNA Libertas     2:0

15:10 h FINALE (B)     NA Konavle – QS Priština     0:0(3:1)p

 

Najbolji golman:Pero Kapetanić(Konavle)

Ivano Kutlić(Konavle)

Najbolji igrač:Skifter Mustafa(Priština)

 

-2008 GODIŠTE

 

13:10  h ZA TREĆE MJESTO (A)     NK Gošk Dubrovnik – QS Priština     2:2(1:3)p

14:30 h FINALE (A)     NK Župa dubrovačka – NA Konavle     1:1(3:1)p

 

Najbolji golman:Matija Ruščić(Župa dubrovačka)

Najbolji strijelac:Cristian Varela(Župa dubrovačka)

Najbolji igrač:Mihael Raguž(Župa dubrovačka)

 

-2009 GODIŠTE

 

13:10 h ZA TREĆE MJESTO (B)     NKNA Libertas – QS Prištna     3:0   

14:30 h FINALE (B)     NK Gošk Dubrovnik – AS Međugorje     4:1

 

Najbolji golman:Roko Miloš(Gošk Dbk)

Najbolji strijelac:Ivano Bjelopera(Gošk Dbk)

Najbolji igrač:Josip Ostojić(Međugorje)

 

-2010  GODIŠTE

 

13:10 h ZA TREĆE MJESTO (umj.trava)     NK Župa dubrovačka – DU Talent A     0:2

15:10 h FINALE (umj.trava)     NKNA Libertas – DU Talent B     0:0(2:1)p

 

Najbolji golman:Ivor Sršen (Libertas)

Najbolji strijelac:Maroje Koprivica(DU Talent)

Najbolji igrač:Bruno Vlahović(Libertas)

 

-2011 GODIŠTE

 

13:50 h ZA TREĆE MJESTO (umj.trava)     NK Župa dubrovačka – NK Orebić     4:1

14:30 h FINALE  (umj.trava)    DU Talent A – NK Adriatik     0:2

 

Najbolji golman:Luka Kalinić(Adriatik)

Najbolji strijelac:Stipe Gabrić(Adriatik)

Najbolji igrač:Hrvoje Malogajski(Adriatik)

 

 

Ostali rezultati

FINALNI DAN

08:30 h

Umjetna trava     2011 godište     ŠN Cavtat – ŠN Božo Broketa     3:0

09:10 h

Umjetna trava     2010 godište     ŠN DU Talent A – NKNA Libertas     5:0

 

POLUFINALA

 

-2006 GODIŠTE

 

10:30 h

Teren A     NK Župa dubrovačka – NA Konavle     0:1

Teren B     NKNA Libertas – Fair Play Ohrid     6:0

 

-2007 GODIŠTE

 

12:30 h

Teren A     NK Župa dubrovačka – NA Konavle     1:1(0:2)p

Teren B     NKNA Libertas – QS Priština     0:1

 

-2008 GODIŠTE

 

11:10 h

Teren A     NK Župa dubrovačka – NK Gošk Dubrovnik     1:0

Teren B     NA Konavle – QS Priština     2:0

 

-2009 GODIŠTE

 

11:50 h

Teren A     NKNA Libertas – NK Gošk Dubrovnik     0:1

Teren B     AS Međugorje – QS Priština     0:0(8:7)p

 

-2010 GODIŠTE

 

10:30 h

Umjetna trava     NK Župa dubrovačka – NKNA Libertas     1:2

 

11:10h

Umjetna trava      DU Talent A – DU Talent B     0:0(1:3)p

 

-2011 GODIŠTE

11:50 h

Umjetna trava     NK Župa dubrovačka – ŠN DU Talent A     0:2

 

12:30 h

Umjetna trava     NK Adriatik – NK Orebić     3:0