IZDVAJAMO Obavijesti

JAVNI POZIV: Predložite kandidate za dodjelu javnih priznanja

Općina Župa dubrovačka pokrenula je  postupak za predlaganje kandidata za dodjelu javnih priznanja, koja se dodjeljuju 26. svibnja u prigodi Dana oslobođenja Župe dubrovačke – Dana Općine Župa dubrovačka.

Javna priznanja se mogu dodijeliti domaćim i stranim fizičkim i pravnim osobama, u zemlji i inozemstvu, koje su svojim radom ili djelovanjem pridonijele promicanju i ugledu Općine Župa dubrovačka i to:

  1. Proglašenje počasnim građaninom Općine Župa dubrovačka
  2. Nagrada Općine Župa dubrovačka za životno djelo
  3. Nagrada Općine Župa dubrovačka

Prijedlozi za dodjelu javnih priznanja uz obrazloženja, odgovarajuću dokumentaciju i potpisane suglasnosti predloženih kandidata, sukladno uvjetima ovog poziva, dostavljaju se na adresu Općine. Rok za predlaganje kandidata za javna priznanja je do 3. svibnja 2019. godine.  Detalji ovoga poziva mogu se provjeriti na službenim stranicama Općine Župa dubrovačka.