IZDVAJAMO

ZA SIGURNE OTKUCAJE SRCA NAŠIH BEBA – Hvala obitelji Andrić

Dubrovačka bolnica, posebno odjel ginekologije bogatiji su za dva nova CTG uređaja. Novi CTG uređaji su svakako potrebni i nešto što će uvelike pomoći kako rodiljama, tako i ginekolozima u praćenju trudnoće. Za ovu donaciju svi su zahvalni obitelji Andrić, koja je svojom idejom i velikim trudom i radom uspjela osigurati ovu veliku pomoć. Naime, Maja i Mirko Andrić su svojim vrijednim rukama, uz pomoć dragih ljudi kuhali “24 sata bez kompromisa”, te tako ugostili u svojoj konobi “Veranda” mnoge prijatelje i poznanike ostvarujući tako put prema cilju u donaciji dva CTG–a. U njihovom planu su i mnoge druge akcije, koje će svakako uskoro i realizirati. Najsretnije su zasigurno buduće majke koje će mirno slušati otkucaje srca svojih beba i prije nego ih donesu na svijet! Neka novi CTG uređaji bilježe nove otkucaje srca koji će biti prvi najljepši zvuk koji će rodilje čuti. Draga obitelji Andrić- HVALA VAM OD SRCA!

 

Foto:Facebook