Aktualno IZDVAJAMO

Josip Vidić izabran za novog predsjednika Mladeži HDZ-a Župe dubrovačke

Sinoć je na Izbornoj skupštini Mladeži HDZ-a Župe dubrovačke održanoj u velikoj vijećnici zgrade Općine u Srebrenom, za novog predsjednika Mladeži izabran Josip Vidić koji je na toj funkciji naslijedio Matea Delića.

Članovima Skupštine pozdravnim govorom su se obratili općinski načelnik Silvio Nardelli, predsjednik Općinske organizacije HDZ-a Lovorko Klešković i Marina Sambrailo, predsjednica Županijske organizacije Zajednice žena Katarina Zrinski.

Vidić se u svom obraćanju zahvalio na ukazanom povjerenju, bivšem predsjedniku i vodstvu mladeži te naglasio kako on nije čovjek od riječi, nego od djela.

Uz novog predsjednika na dvogodišnji mandat jednoglasno su izabrani i novi članovi Općinskog odbora MHDZ-a: Antonio Vojvodić, Helena Knego, Ivo Raguž, Marija Kuna i Ivana Pijević.

Novi članovi Nadzornog odbora MHDZ-a su: Maro Račić, Stjepan Lakić i Paula Miloslavić.

Izaslanici za Županijsku izbornu skupštinu MHDZ-a, pored Matea Delića, Iva Jovića i Antonia Vojvodića koji ulaze u sastav izaslanika po službenoj dužnosti, su: Andrea Miloslavić, Helena Knego, Goran Oberan, Paula Miloslavić, Mateja Puljić, Josip Vidić, Marijan Tolušić, Stjepan Lakić, Ivan Knego, Maro Račić i Danko Mijatović.