Aktualno IZDVAJAMO

Posjeta predstavnika Policijske uprave Dubrovačko-neretvanske Centru Josipovac

Za ugodno druženje i posjetu Josipovcu nije potrebna posebna prigoda već samo veliko srce. Danas su to pokazali načelnik Policijske uprave Dubrovačko-neretvanske, gospodin Ivan Pavličević i zamjenik načelnika PU gospodin Miro Bajo, naši dragi prijatelji koji su se odazvali pozivu korisnika Josipovac prilikom nedavnog druženja u Postaji pomorske policije Dubrovnik.
Korisnici su svoje prijatelje dočekali prigodnom pjesmom i velikim pljeskom dobrodošlice. Ravnateljica Centra Josipovac, gospođa Marina Sambrailo zajedno sa svojim djelatnicima provela je drage goste kroz sve odjele Centra Josipovac dok su im korisnici s velikom radošću pokazivali svoje radove. Radujemo se nastavku druženja i zahvaljujemo na posjeti – poručuju iz Josipovca.