Aktualno IZDVAJAMO

Volimo hladnoću i zimu? Naravno!

Kako nakon vrućeg i toploga ljeta prigrliti zimu i njenu hladnoću?

Svježi morski zrak obgrljen hladnoćom mami naše uzdahe i tjera nas iz doma. Šetnje na hladnome zraku svakako ne štete našem zdravlju, nego čak i čine dobro. Nakon radne sezone zima svima dobro dođe kao period da odahnemo dušom te barem privremeno okrenemo ključ naših apartmana i stavimo i njega na odmor. Nekako je za nas ovdje zima uvijek bila godišnje doba s puno vremena za sebe i obitelj. Zimi uvijek nadoknađujemo ona druženja što nam je ljeto na koji mjesec oduzelo. Ove zime će i portal  ŽupaNet nadoknaditi druženja sa svojim čitateljima kojima će unijeti vedrinu šireći lijepe vijesti.

Za koji dan ćemo prigrliti naše mekane i tople dekice i uz ukusne kekse i miris dobroga domaćeg čaja širiti dobre zimske vibre čitajući ŽupaNet portal koji će Vam svojom pozitivnošću ugrijati i motivirati svaki novi dan. Neka nam dobri čajevi budu zamjena za ljetne koktele te neka nas griju u ovim hladnim danima i noćima koje slijede. Dodatak ruma svakako neka bude svakome na izbor.

Ekipa portala ŽupaNet želi Vam ugodan boravak na našoj web stranici koja će uskoro zasjati u novom ruhu.

Budite i dalje naši vjerni čitatelji!

 

Warm Tea

Soft Pillows

ŽupaNet

Fine Company?