IZDVAJAMO Sport

Divlja liga; Lukovica izgubila od Betula Danče

Betula Danče – Lukovica 14:6

Lukovica je jučer u utakmici drugog kola kvalifikacija ovogodišnje Divlje lige u Mokošici izgubila od Betule Danče, te će ostanak u turniru tražiti sutra u Platu protiv Plaže ispod Petke.

DANČE Sudac: Željan Radulović
BETULA DANČE: Vlaho Grbić, Božidar Novak (1), Miho Martić (1), Domagoj Poljak, Maroje Perović (1), Ivan Lučić (2), Sandro Nikolić (1), Petar Basor, Tonči Popadić (4), Vid Katić (1), Josip Ćurlin, Srđ Katić (1), Ivan Zec (1), Domagoj Daničić (1).

LUKOVICA: Mihael Turanjanin, Jozo Nardelli, Nikša Kukrika, Petar Klaić (2), Ivan Sutić (1), Nikša Mišić, Marin Butrica, Hrvoje Marojica, Nikola Matičević (1), Đivo Pulitika, Zlatan Avdić (1), Ivica Marinović (1), Žarko Matičević.
Četvrtine: 5:2, 2:1, 3:1, 4:2.

Foto; divlja liga