IZDVAJAMO Konavle

Načelnik Lasić se sastao s državnom tajnicom MRRFEU Zrinkom Raguž

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić sa suradnicima sastao se u petak u Cavtatu s državnom tajnicom Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije Zrinkom Raguž.
Na sastanku se razgovaralo o brojnim projektima koji se kroz sredstva EU fondova provode na području Konavala, od izgradnje nove zgrade OŠ Cavtat, pripremi izgradnje Boćarske dvorane u Dubravci, realizaciji vrtića u Cavtatu i Čilipima itd.
Načelnik Lasić istaknuo je ovom prilikom na razumijevanju koje je Ministarstvo, ali i Vlada RH pokazala za potrebe Konavala, naročito u svjetlu činjenice da smo najjužnija, a samim time pogranična općina.
”Život u Konavlima je dobar, znatno bolji nego u brojnim drugim općinama u Hrvatskoj, a ovi projekti doprinijet će da se naša pozitivna demografska slika još više popravi”, rekao je načelnik Lasić.