IZDVAJAMO Sport

Župski boksači Marin Ivušić i Jak Kojaković pobijedili u trećem kolu Prve Hrvatske boksačke lige

U Vukovaru je u subotu održano 3. kolo Prve Hrvatske boksačke lige i HNL/mladi u organizaciji Boksačkog kluba Borovo. U Sportskoj dvorani ‘Danijel Rehak’ održano je 40-tak mečeva u svim dobnim skupinama. Pravo osvježenje 3. kola Hrvatske boksačke lige bili su članovi BK Dubrovnik koji su u Vukovar stigli u dosad najbrojnijem sastavu sa 8 članova i upisali pet pobjeda.
Župljanin Ivan Sambrailo izgubio je zbog puknuća arkade nakon sudara glavama, a Marin Ivušić i Jak Kojaković pobijedili su u svojim kategorijama. Čestitamo svima na odličnom uspjehu i želimo im sretan povratak doma.

Seniori:

80kg: Marin Ivušić (Dubrovnik) – Gašper Munda (Torcida Split) 3:0

+92kg: Igor Nađ (Brod SB) – Jak Kojaković (Dubrovnik) 0:2