Aktualno IZDVAJAMO

VEČERAS Župski karnevo i Branko Medak pozivaju vas na ljetni karnevo i zabavu na mulu u Srebrenom

Dragi karnevalski prijatelji,
Župaho pleme vas poziva u svoj Rezervat, danas 02.09.2023. u park Striježice u Srebrenom. Okupljanje plemena počinje u 19:00 sati. Očekujemo naše drage susjede i s jedne i sa druge bande. Gosti iz Trogira, Zadra, Biograda na Moru, Primoštena… A naše pleme će se prezentat u velikom broju. Čuli smo da dolaze i gusari, Rimljani i ostala svita koja imalo drži do sebe.

Počet ćemo sa tratamentom u 19,30 h, bit će ića i pića. Kad se malo pofudramo krećemo u povorku u 20:00 sati prema Mlinima, a zatim do mula u Srebrenom. U 20,45 h ćemo imati kratko predstavljanje grupa. A nakon toga u opuštenoj i veseloj indijanskoj atmosferi počinje prava zabava uz Branka Medaka i JEXY bend. Također vas očekuju popularne cijene ića i pića.

Fala TZ Župa dubrovačka i Općini Župa dubrovačka koji vole maškare ko i mi, pa nam vazda nešto regalaju. Samo još da napomenemo, u nas ođe pri moru zna bit prohladno, pa predlažemo da balate žešće ili da uzmete koje krzno za prebacit preko ramena.

Svako dobro!
Vidimo se na karnevalu.
Župaho pleme