IZDVAJAMO Sport

ANTUN RAČIĆ USPJEŠNO DEBITIRAO U OKTAGONU Sljedeća borba – borba za titulu!

Foto: Twitter

Na Oktagon 44 eventu u njemačkom Oberhausenu, Antun Račić (27-11-1) je ostvario uspješan debi u borbi protiv Brazilca Nuna Coste. Župski borac nedavno je potpisao ugovor s Oktagonom i brzo je započeo svoj put prema tituli.  Račić je na samom početku meča preuzeo kontrolu nad borbom, srušio Costu na pod i zadao nekoliko čistih udaraca. No, borba je prekinuta nakon što je nožni prst Coste zapeo za ogradu kaveza. Costa nije mogao nastaviti slomljenog prsta, a sudac je proglasio pobjedu Račića tehničkom odlukom.

Antun se sada okreće novom izazovu – meču za titulu protiv aktualnog prvaka bantam kategorije, Jonasa Magarda (15-5-0). Njihov obračun zakazan je za 28. srpnja. Kao bivši prvak KSW-a, Račić može imati značajnu ulogu u ovoj organizaciji.