IZDVAJAMO Sport

RK ARDIAEI U-11 Uspješno zaključena sezona mladih župskih rukometaša

Mladi župski rukometaši odigrali su posljednje kolo 1.HRL U-11  u subotu u Solinu.
-Završena je i natjecateljska sezona naših minića, i to je završena u stilu! U dvije utakmice, upisali smo pobjedu i poraz. Pobjeda protiv ekipe iz Splita (14:18), a zatim derbi protiv Solina koji je prvi na tablici i unatoč egalu kroz cijelu utakmica, poraz od 3 razlike (15:18). Sjajna izvedba naših momaka, nevjerovatan je njihov napredak od prvog kola do zadnjeg.
Na slici su trener Maro Dabelić sa svojom ekipom, a našom djecom. Danas djeca, a sutra odrasli, dobri i uspješni ljudi koji će, po svemu sudeći, biti i uspješni rukometaši. Predivna sezona puna uspomena je iza njih. Veselimo se daljnjem radu i napretku s njima, poručili su iz RK Ardiaei.