IZDVAJAMO Sport

TURNIR SLOBODNE IGRE BRGAT 2023; POBJEDNICI STIJEPO KNEGO, MIRO DŽAMONJA, PERO RAIĆ, FRANO JERKOVIĆ I VIDO NADRAMIJA

U boćarskoj dvorani na Brgatu odigran je boćarski turnir slobodne igre u disciplini trojke. Na turniru su nastupilo 12 ekipa, a najbolji su bili Stijepo (Peilo) Knego, Miro Džamonja, Pero Raić, Frano Jerković i Vido Nadramija. Oni su u zanimljivom i uzbudljivom finalu bili bolji od ekipe u sastavu: Pero Nadramija, Joško Kokanović, Srećko Bajo i Damir Milošević. Igralo se u dvije skupine, a nakon završetka igre po skupinama, igralo se do dvije dobivene partije do 16 ponata na ispadanje, dok je finalna utakmica igrana do 21 punta. Treće mjesto osvojila je ekipa u sastavu: Ivo Miletić, Mato Markić, Stijepo Matić, Nikola Bogoje  i Miško Srijemsi. Četvrto mjesto osvojili su: Đuro Brčić, Mario Kovačić, Nikša Krijes i Maro Dabo. Pobjednici su uz pehar i medalje nagrađeni i novčano. Nakon završetka finala, upriličena je zajednička večera od strane organizatora za sve prisutne boćare i ljubitelje boćanja. 

Rezultati završnice:

finale:

Knego, M. Džamonja, P. Raić – P. Nadramija, J. Kokanović, S. Bajo 21:14