Aktualno IZDVAJAMO

ŽUPSKI KARNEVO Poziv svim članovima i ljubiteljima maškaravanja na izložbu plakata u Sub City centru u petak 10. veljače

Predsjednica Župskog karnevala Luce Čučić uputila je poziv svim sadašnjim i bivšim članovima te ljubiteljima maškaravanja na izložbu plakata koja će se održati u Sub City centru u petak, 10.veljače.

-Budući je ovo jubilarni 42. Župski karnevo odlučili smo ga obilježiti izložbom plakata koji su sačuvani. Nemamo ih baš sve, ali se i iz ovih dvadesetak koje imamo iščitava bogata karnevalska prošlost i bude lijepa sjećanja.

Ti plakati su zapravo zahvala svim članovima Župskog karnevala koji su ga stvarali. Kako ne bismo nekoga zaboravili, odlučili smo svima uputiti pozivnicu na ovaj način. Dakle, pozivamo sve bivše i sadašnje članove Župskog karnevala, ljubitelje maškaravanja i tradicije da dođu u Sub City u petak, 10.2.2023. u 19,30 sati na otvaranje izložbe, poručila je Luce Čučić.