IZDVAJAMO Sport

IVA OBERAN OSVOJILA BRONCU NA GRAND PRIXU U PORTUGALU

Iva Oberan, judašica JK Župa dubrovačka, osvojila je danas brončanu medalju na Grand Prixu u Portugalu u kategoriji -63 kg. U borbi za broncu pobijedila je 29-godišnju predstavnicu Venezuele Anriquelis Barrios, natjecateljicu koja je pozicionirana treća na svjetskoj rang ljestvici.

„Stvarno sam jako sretna što sam ponovno došla do medalje u Portugalu, naime prošle godine sam osvojila prvu medalju baš na Grand Prixu u Almadi kada sam bila srebrna. Ne mogu biti zapravo ne zadovoljna jer brojke govore same za sebe, 550 natjecatelja, nevjerojatno jak turnir. Što se tiče borbe za brončanu medalju, izuzetno teška i iskusna natjecateljica ali trener i ja smo pripremili dobru taktiku i evo na kraju se isplatilo. Stvarno mogu biti presretna da sam godinu otvorila ovako jako dobrim rezultatom!“ – kazala je Oberan.