IZDVAJAMO Sport

Odigrano prvo kolo devetog izdanja Turnira Župskih sela

Nakon tri godine ponovno je započeo malonogometni Turnir župskih sela. Prvo kolo odigrano je ovaj vikend u školskoj dvorani na Mljekari. Podsjetimo, prvo se igra po skupinama, svatko sa svakim, a pobjednici četiri skupine osigurat će izravan plasman u četvrtfinale, dok će drugoplasirani i trećeplasirani razigravati za plasman među osam najboljih.

U prvoj utakmici Krstac/Trgovište pobijedili su ekipu Pod Petrača, Čelopeci su bili bolji od Srebrenog, Brašina od Mljekare/Blato, a Zona/Mišiči od Postranja nakon izvođenja penala. Brgat je pobijedio Soline/Plat, u mjesnom derbiju Mini Čibača je dobila Fix Čibaču, Popolica Brašinu Young Boys, a Bjelice su svladali Gornju Čibaču, pobjednike prošlog izdanja Turnira župskih sela održanog 2020.godine.

Rezultati prvog kola:


SKUPINA A,

Brašina – Mljekara/Blato 2:1 (2:1)

Suci: Anita Nenada i Maroje Kokanović.

Strijelci: 0:1 Ante Azinović; 1:1 Leo Pušić; 2:1 Mateo Delić

BRAŠINA: Miljenko Meštrović, Mateo Delić, Leo Pušić, Kristian Previšić, Petar Šilježar,(žk) Daniel Butigan, Josip Jurjević, Ante Džamarija, Tomo Zorić. Voditelj: Miljenko Meštrović

MLJEKARA: Vlaho Stjepčević, Noa Fišić, Petar Kmetović, Marin Ivušić, Ivan Prce, Mateo Dubelj, Lovre Bagur(žk), Ante Azinović, Ivan Nikolić, Mihael Miloslavić, Mihael Kristović, Maro Dubelj, Kristijan Jakobušić. Voditelj: Danijel Nikolić

Pod Petrača – Krstac/Trgovište 0:1 (0:0)

Suci: Anita Nenada i Maroje Kokanović.

Strijelac: 0:1 Antonio Pandak

POD PETRAČA: Lovro Bašić, Marino Matijaš, Niko Ćorić, Nikša Kulaš, Maro Ledinić, Roko Ledinić, Igor Matijaš, Jurica Prkut, Nikša Putica, Robert Margaretić, Lovro Miletić Dri, Edmond Pecolaj, Nikica Krnjić, Josip Lazarević. Voditelj: Igor Matijaš

KRSTAC/TRGOVIŠTE: Zdravko Gadžić, Josip Duper, Dario Bjelopera(C), Hrvoje Stojić, Mladen Nikolić, Ante Nikolić, Ivo Vukorep, Nikola Drašković, Ivo Vlašić, Antonio Pandak, Đino Vlašić, Hrvoje-Greg Šimić, Maro Kojaković, Petar Klaić, Belmondo Gagro. Voditelj: Miše Duper


SKUPINA C

Čelopeci – Srebreno 2:0 (0:0)

Suci: Anita Nenada i Maroje Kokanović.

Strijelac: 1:0 Stjepan Rezo; 2:0 Stjepan Rezo

ČELOPECI: Pero Grbić, Luka Curić, Davor Mišić, Stjepan Rezo, Milan Mikulić, Luka Rašica (žk), Valentin Brajko, Petar Čović, Adriano Boras, Nikola Lazarević, Jak Kojaković, Marko Previšić. Voditelji: Božo Zec i Nina Radić

SREBRENO: Sandro Joković, Juraj Joković(žk), Dominik Žarak, Dejan Čosović, Vedran Grbavac, Mario Telesmanić, Kristijan Jukić, Luka Jurković. Voditelj: Milan Čučak Mićo

Postranje – Zona/Mišići 3:3 (1:1)/nakon penala 6:7

Suci: Anita Nenada i Maroje Kokanović.

Strijelci: 1:0 Vicko Miloslavić, 1:1 Ivan Puljić, 2:1 Miho Galjuf, 2:2 Nikša Mišić, 3:2 Maroje Miloslavić, 3:3 Ivan Raič

POSTRANJE: Ivan Kelez (C), Periša Regjo, Nikola Miloslavić, Pero Kelez, Miho Galjuf, Đivo Miloslavić, Vicko Miloslavić, Ivan Miloslavić, Maroje Miloslavić, Stijepo Miloslavić, Stijepo Sambrailo, Tomislav Grubešić, Vito Jakobušić, Matej Sambrailo. Voditelj: Romeo Kelez., sportski direktor: Štefi Ljubimir

ZONA/MIŠIĆI: Anton Puljić, Ivan Raič, Gustavo Linares, Zvonimir Burić, Ivan Puljić, Roberto Bender, Antonio Raič, Nikša Mišić, Niko Zrilić, Jasmin Salihović. Voditelj: Marijo Puljić


SKUPINA B

Brgat – Soline/Plat 1:0 (0:0)

Suci: Robert Hausvička i Roberto Urban

Strijelac: 1:0 Matej Kristović

BRGAT: Vicenco Kraljić, Petar Kraljić (žk), Domagoj Žeravica, Jakov Kristović, Ivan Knego, Luka Bevanda, Joško Jandrijević, Ivan Krmek, Matej Kristović, Niko Ničetić, Karlo Krmek, Josip Jerković, Antonio Milić, Matej Perović, koji je ujedno voditelj.

SOLINE/PLAT: Matija Štrkalj, Ivan Anđelinić, Ivo Katić (žk), Željko Račić, Toni Muhoberac, Domeniko Hajdić, Luka Katić (žk), Antonio Sentić, Nikola Lasić, Ante Alerić, Jozo Nardelli, Filip Gverović, Miho Kličan, Tomislav Kuzmić. Voditelji: Nikša Arbanasin i Ile Katić

Fix Čibača – Mini Čibača 0:2 (0:1)

Suci: Robert Hausvička i Roberto Urban

Strijelci: 0:1 Matej Radić; 0:2 Gabriel Curić

FIX ČIBAČA: Marko Kriste, Božo Raguž, Mato Šimunović, Stijepo Jarak, Vidan Vidić, Josip Vidić (žk), Josip Raguž, Kristijan Prkut, Marin Kuna, Marko Grgrurević, Ante Džamarija. Voditelj: Ivo Raguž

MINI ČIBAČA: Mario Prce, Gabriel Curić, Ante Burum, Ivan Radić, Mislav Pavlović, Matej Radić, Vide Prce, Romano Jarak, Ivano Vukas, Frano Vučur (žk), Toni Lonac (žk), Božo Gustin, Josip Vodopija. Voditelji: Ante Burum.


SKUPINA D

Popolica – Brašina Young Boys 2:1 (1:1)

Suci: Robert Hausvička i Roberto Urban

Strijelci: 0:1 Pero Rotim; 1:1 Antun Sebastijan; 2:1 Antun Sebastijan

POPOLICA: Toni Benić, Ivan Bogoje, Mladen Bogoje, Ivan Matić, Maro Martić, Ivan Sutić, Antun Sebastijan, Nikola Grbić(žk). Voditelji: Niko Benići Vinko Knego.

BRAŠINA YOUNG BOYS: Andro Kitin, Antonio Pijević, Petar Miladin(žk), Pero Rotim, Ivan Pleština, Antonio Marić, Andro Puljizević, Stijepo Matić, Božo Džamarija, Šime Matković, Roko Plenković, Krešimir Marić, Marko Tevšić, Davor Rotim, Zvonimir Oberan. Voditelj: Miljenko Meštrović

Gornja Čibača – Bjelice 1:4 (1:2)

Suci: Robert Hausvička i Roberto Urban

Strijelci: 1:0 Matej Perić; 1:1 Antonio Milić; 1:2 Antonio Milić; 1:3 Toni Soldić; 1:4 Mato Brajković

GORNJA ČIBAČA: Davorin Krešić(žk), Igor Žilić, Matej Perić, Ivan Perić (žk), Ivo Raguž, Davor Cverlin (žk), Vlaho Radić, Miroslav Marić, Elvis Agović, Mario Krkić, Drago Palameta;Maro Benić. Voditelj: Niko Palameta

BJELICE: Vlaho Kesovija, Ivica Lučić. Bruno Pralas, Mato Brajković, Nikša Prkut, Ivan Ćorić, Mateo Kesovija, Toni Soldić (žk), Mateo Franić(žk), Vlaho Previšić, Lukša Noković (žk), Antonio Milić, Nikša Milić, Domagoj Prkut, Božo Lučić. Voditelj: Marijo Raguž.